Son Dakika! Galatasaray’da teknik yönetici Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit Buruk o anları anlattı! “Kalbim küt küt attı, beni hayli keyifli ettiler”

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Spor Toto Harika Lig 6. hafta uğraşında Galatasaray, deplasmanda karşılaştığı Kasımpaşa’yı 3-2 mağlup etti. Müsabaka sonunda sarı kırmızılı topluluk büyük bir sevinç yaşadı.

Galatasaray forması giyen futbolcular, kritik zaferin coşkusunu taraftarla bir arada yaşamak için konuk ekip tribününün önüne gitti. Grup ve tribünler galibiyeti kutlarken, teknik yönetici Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit Buruk, sarı kırmızılı taraftarlara üçlü çektirdi.

Teknik yönetici Okan Buruk’un ekibe talih getirdiğine inandığı Ali Yiğit Buruk’un o anki memnunluğu yüzünden okundu.

“KALBİM KÜT KÜT ATTI”

Karşılaşma daha sonrasında açıklamalarda bulunan Ali Yiğit Buruk, “Çok memnun oldum. Beni üçlüye çağırdılar, hayli memnun ettiler. Çok hoş şeyler hissettim. Kalbim küt küt attı. Babama güveniyorum, inşallah şampiyon olacağız.” dedi.

“OĞLUM BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ, ‘TAKIMIN UĞURUSUN, BÜTÜN MAÇLARA GEL’ DİYORUZ”

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, haftaiçi yaptığı açıklamada, “Oğlum benim için kıymetli ve kıymetli. Daha evvelki Ümraniye maçına gelmişti. Grubun uğurusun sen, bütün maçlara gel diyorduk. Onunla birlikte o memnunluğu birlikte yaşamak kıymet biçilmez bir şey. İnşallah dönem sonu da şampiyonluğu paylaşma hayali duyuyorum.” demişti.

Okumaya devam et...