Nuri Şahin’in Frenkie De Jong hayali! “50 milyon euro bütçemiz olsaydı…”

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Öğrenciler Lider Çetin, Nuri Şahin ve futbolcuları bayraklar ve alkışlarla karşıladı, sorularıyla da adeta terletti.

Aziz Çetin: “Başkanlık hayal ötesiydi”

Öğrencilerle bir ortada olduğu için memnun olduğunu tabir eden Antalyaspor Lideri Aziz Çetin, küçük yaşta fazlaca fazla hayal kurduğunu, bu hayalin ortasında de Antalyaspor yöneticiliği olduğunu söylemiş oldu. Çetin, “Başkanlık hayal ötesiydi. Hayallerimi yaşıyorum diyebilirim. Ben hayallerimin ortasındayım. her insanın hayli çalışması lazım. Başarılı olmaya inanmalısınız” dedi.

Nuri Şahin: “En epey zorlandığım Messi ve Ronaldo oldu”

Öğrencilere hayal kurma tavsiyelerinde bulunan Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, ise minik bir öğrencinin ‘karşılaştığın en sıkıntı ve en uygun oynayan rakip kimdi sorusuna’ şu karşılığı verdi: “Karşılaştığım epeyce yeterli oyuncular oldu ve onlarla birlikte de oynadım. en çok zorlandığım oyuncular Lionel Messi ile Cristiano Ronaldo oldu.”

“Frankie De Jong’u isterdim”

Öğrencilerin soru yağmuruna tuttuğu Şahin, bir öğrencinin ’50 milyon Euro’ transfer limiti verilirse ekibe hangi oyuncuyu almak isterdiniz?’ sorusuna da “Messi olsa 50 milyon Euro’ya alamazsınız. Ancak bu biçimde bir bütçe olsa Barcelona’dan Frankie De Jong’u isterdim. 50 milyon Euro’ya transfer yapamayacağımız için onun hayalini epey kurmadım” karşılığını verdi.

“Ronaldo tarihin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu”

‘Ronaldo ya da Messi ile anıları sorulan Şahin, kelamlarını şöyleki devam ettirdi:

“Ronaldo ile birebir kadroda oynadım. Onunla anılarım var. Almanya’da Dünya Kupası vardı. Ben de 16 yaşlarındaydım ve Ronaldo hayranıydım. Sponsorumdan Ronaldo ile tanıştırmamı istedim ve tanıştık. Bana bir tane forma ikram etmişti ve 5-6 sene daha sonra kadro arkadaşı olduğumuzda o günü hatırladım. Bana ‘O gün benimle tıpkı kadroda olacağını söylemiştin. Gerçekleşmesine fazlaca sevindim’ demişti. Benim için hayli epey büyük bir futbolcu. Tarihin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu tahminen lakin insanlık manasında epey hoş anılarım oldu onunla.”

Doğukan Sinik: “Antalyaspor’a bonservis kazandırarak Avrupa’ya gitmek istiyorum”

Nuri Şahin’in ile birlikte yeni gayeleri olduğunu belirten Doğukan Sinik ise, “Hocamız Nuri Şahin’in gelişiyle yeni maksatlar kurmaya başladım. Birinci amacım Antalyaspor’a uygun bir bonservis getirmek. Benim her şeyim bu kulüp. Yeterli bir bonservis kazandırarak öteki bir gruba transfer olmak. Hocamız üzere Avrupa’daki gruplarda oynamak istiyorum” diye konuştu.

Kudryashov: “Haji Wright idmanda beni fazlaca zorluyor”

Antalyasporlu Fedor Kudryashov da, Antalyaspor’da bir kupa kaldırma hayalinin olduğunu söylemiş oldu. Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Kudryashov, “Bizim ekibimizde oynayan Haji Wright diyebilirim. İdmanda beni hayli zorluyor” sözlerini kullandı.

Konuşmaların akabinde Lider Çetin, Nuri Şahin ve futbolcular, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çekindi, forma imzaladı.

Okumaya devam et...