Mauro Icardi geceye damga vurdu! Eski kadro arkadaşı Keita Balde’nin Wanda Nara’ya ileti attığını ifşa etti

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’daki performansıyla Muhteşem Lig’e damga vuran Mauro Icardi, fırtınalı özel ömrüyle da geride kalan geceye damga vurdu.

Arjantinli golcü, Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla Inter’den eski ekip arkadaşı Keita Balde’nin Wanda Nara’yı ileti ve arama yoluyla rahatsız ettiğini ifşa etti.

Paylaşımlarından Keita Balde’nin eşi Simona Guatier’yi de etiketleyen Icardi şu sözleri kullandı:

Keita Balde! Artık seni yarın yapacağın rutin işlerden kurtaracağım ki ailene ve diğer şeylere vaktin olsun. Az evvel, boynuzlanan zavallı bir bayana, eşinin bir müddetdir karıma (hemen çabucak boşanmadık) iletiler yazdığını ve yanıt almamasına karşın bundan vazgeçmediğini söylemiş oldum. Elimde Instagram’dan eşime gönderdiği bildiriler ve fotoğraflar dahil her şey var. Bunları eşim bana gönderdi. Bunları natürel ki paylaşmayacağım.

İşte, eşine yazdığım iletileri buraya bırakıyorum şampiyon! Magazin programları artık senin için güçlü geçecek. Kendini işine, yani fotoğraf çekmeye adasan güzel edersin. Eşine sırf Wanda’ya ileti attığını söylemiş oldum, gönderdiğin iletileri yollamadım. Ailenizin geleceğini ona bırakıyorum. Unutma!

GALATASARAY TARAFTARI BALDE’NIN HESAPLARINA ATAK ETTİ

Icardi’nin gece yaptığı paylaşımlar toplumsal medyada süratle yayılınca Galatasaray taraftarı da boş durmadı ve Keita Balde’nin toplumsal medya hesaplarına atak etti. Spartak Moskova forması giyen Senegalli futbolcunun son paylaşımları yorum yağmuruna tutuldu.

Olayı fark eden Balde, ‘Telefonum kilitlendi, neler oluyor?’ formunda paylaşım yaptı ve akabinde toplumsal medya paylaşımlarını yoruma kapattı.

Okumaya devam et...