Larin’in menajerinden Beşiktaş açıklaması! “İletişimimiz yok”

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Beşiktaş’ta mukavelesi dönem sonu bitecek olan Cyle Larin ile ilgili idarenin hennüz somut bir adım atmadığı ortaya çıktı. 27 yaşındaki Kanadalı golcünün menajeri Nick Mavromaras, A Spor’a değerli açıklamalarda bulundu.

“ŞU ANDA LİDERLE BİR BAĞLANTIMIZ YOK”

Larin’in menajerinin açıklamaları şöyle:

“Kulüple en son İstanbul’daki Ajax maçı vaktinde görüşmüştük. Âlâ bir görüşmeydi. Onun haricinde kulüp lideri ve yöneticiler Galatasaray maçından evvel Larin ile konuştu. Liderin, Larin’e son bildirisi buydu. Aralık ayından beri kulüpten yahut liderden bir teklif almadık. Mukaveleye hürmet duyuyoruz. Biz bir daha görüşmeye her vakit açığız. çabucak sonrasındasında kontrat hakkında konuşmak için arayacağını söylemişti. Kimse aramadı. Bugün geldiğimiz noktada liderle bir irtibatımız yok.”

“SÜRESİ niye AZALDI BİLMİYORUM”

“Larin’in oynama mühleti niye azaldı bilmiyorum. Larin fazlaca uygun çalışıyor ve alınan kararlara hürmet duyuyor. Cyle, Beşiktaş’ın maksatlarına ulaşmasında yardımcı olabilir. Larin şu an Beşiktaş’a odaklanmış durumda ve dönemi burada tamamlayacak. Son maça kadar %100’ünü verecek.”

“ÜLKE YAHUT GRUP İSMİ VEREMEM”

“Şu an geleceği kıymetlendirme kademesindeyiz. Larin’in geleceği hakkında spesifik bir kadro yahut ülke söyleyemem. Beşiktaş’ın Larin’i isteyip istememesine de bağlı.”

ORTADAKİ FARK 1 MİLYON EURO

Hürriyet Gazetesi Beşiktaş muhabiri İsmail Er’in edindiği bilgiye nazaran Larin için görüşmeleri yürüten sportif yönetici Ceyhun Çıkarı, yıllık 2,5 milyon Euro isteyen Larin’in menajerine “Biz en çok 1.5 milyon Euro verebiliriz. Düşünüp sonucunınızı bildirin.” dedi.

“GALATASARAY İLGİLENİYOR” TEZİ

Muahede şayet olmazsa dönem sonu özgür kalacak olan Cyle Larin’in durumunu Galatasaray’ın da yakından takip ettiği tez ediliyordu. Sarı-kırmızılı kulüpte Burak Elmas periyodunun sona erecek olması ve yeni liderin planları dahilinde Larin defteri bir daha açılır mı bilinmiyor.

Okumaya devam et...