Ilary Blasi ile ayrılan Francesco Totti sessizliğini bozdu! ‘İlk aldatan ben değilim, birden hayli bireyle beni aldattı’

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Francesco Totti ve Ilary Blasi’nin 17 yıl süren evlilikleri Temmuz ayının başlarında sona ermişti. O devir İtalyan basınında çıkan haberlerde ünlü çiftin bir müddetdir karşılıklı olarak birbirlerini aldattığı ve son olarak ayrılık sonucu aldıkları yazılmıştı.

TOTTI VE ILARY BLASI’NİN AYRILIK AÇIKLAMASI

Totti ve televizyon sunucusu Ilary Blasi, İtalyan haber ajansı ANSA’ya yaptığı açıklamada boşandıklarını doğrulamıştı.

Blasi açıklamasında; “20 yıl ve üç olağanüstü çocuğun akabinde, Francesco Totti ile evliliğimiz bitti. Ayrılık niçinimiz bize özel kalacak ve daha fazla açıklama yapmayacağız. Herkesi özel hayata hürmete ve spekülatif haberlerden uzak kalmaya davet ediyorum.” tabirlerini kullanmış, Roma’nın efsane kaptanı Totti ise; “Evliliğimizdeki krizi çözmeye çalıştım lakin ne kadar acı verse de ayrılığın kaçınılmaz olduğunu anladık. Son aylarda yaptığım ve söylemiş olduğim her şey çocuklarımı korumak içindi. Onlar benim en değerlim. Girdiğimiz bu yeni yolda Ilary ile bir arada onların gelişimleri için uğraş edeceğiz. Sevgili eşime her vakit güvendim ve hürmet duydum.” diye konuşmuştu.

TOTTI SESSİZLİĞİNİ BOZDU! İNANILMAZ İDDİALAR

Francesco Totti, Corriere Della Sera’ya verdiği röportajda Ilary Blasi’nin kendisini aldatmasını nasıl öğrendiğini anlattı. Totti ayrıyeten Blasi ile evliliği sürerken kendisinin biriyle görüştüğünü itiraf etti.

Totti’nin açıklamaları şöyle:

Bu hususta konuşmayı hiç düşünmüyordum fakat benden öbür herkes konuştu. Çocuklarımın yanlış biçimde acı çekmelerini istemiyorum. Başta şunu söylemek istiyorum. Birinci aldatan ben değildim. Kusursuz evlilik yoktur bunu biliyorum. Bizimki de harika değildi. birinci vakit içinderda 2016 yılında, futbolculuk mesleğimdeki son yılda krizler çıkmaya başladı. Üzgündüm, ona gereksinimim vardı ancak bana o ilgiyi göstermiyordu.

“BABAMI KORONAVİRÜS’TEN KAYBETTİM, BEN HASTA OLDUM, YANIMDA OLMADI”

12 Ekim 2020’de babamı koronavirüsten kaybettim. Onu son olarak 26 Apustos’ta görmüştüm. Hasta olduğu için çabucak sonrasında ziyaret edemedim. Yıkılmıştım. Ilary yanımda değildi. çabucak sonrasında ben virüse yakalandım, 25 gün konutta karantinada kaldım. Çocuklarımı, eşimi epey özledim. Sonunda çocuklarıma ve eşime kavuştum lakin eşim artık eskisi üzere değildi.

“YAKIN DOSTLARIM, BİRDen çok BİREYLE GÖRÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİ”

Geçen yılın Eylül ayında söylentiler vardı. Ilary’nin birden epeyce sevgilisi olduğunu söylüyorlardı. Ben de karşılık olarak ‘İmkansız’ diyebiliyordum. Önemli olduklarını, Ilary’nin birden çok bireyle beni aldattığını söylüyorlardı. Çok güvendiğim, ömürlük dostlarım bile bana bunu söylemeye başladı. İnanamıyordum.

“KOD İSİMLERİ KULLANIYORDU”

daha sonra telefonunda iletileri buldum. Ilary’nin kod isimleri kullandığını da fark ettim. Bunu sonbaharda anladım ancak bildiriler epey daha eskiye dayanıyordu. Şok yaşadım. Ilary’nin öteki biriyle sevgili olması benim için şoktu. Diğerlerine ilgi duyabileceğine inanamadım lakin bildiriler gözümün önündeydi işte. Otellerde buluştukları yazıyordu iletilerde… Kuaförü Alessia’nın da bu buluşmalara aracılık ettiğini anladım. Öbür şahısların isimlerini vermeyeceğim.

“KÖPEK ÜZERE ACI ÇEKTİM”

Her şeyi içimde tuttum. Kimseye bir şey söylemedim. 11 yaşımdan beri dostum olan Vito Scala’ya bile anlatamadım kaygımı. Meseleler karşısında gözlerini kapatan biri değilim lakin hiç bir şey yokmuş üzere davranmaya başladım. Mevzu Ilary değildi, husus çocuklardı, aileydi. Köpek üzere acı çektim, ağladım. Bir gün bana dedi ki; ‘Bu yıl Milano’da fazla kalmam gerekecek. Roma’ya sonrasındasında döneceğim.’ İnanamadım.

“BENİ KURTARAN NEOMI OLDU”

Depresyona girdim. Evliliğin bitmesi için uzun mühlet gerekti. Noemi Bocchi beni bu depresyondan çıkaran kişi oldu. Bir anda haberler gazetelerde çıkmaya başladı. Onlar söylentilerdi lakin deliller bendeydi. Ben ve Ilary hakkında. Uykusuz geceler geçirdim. Haberlerle bir arada bir daha depresyona girdim. Artık ben, ben değilim. Diğer bir insandım. Beni kurtaran Noemi oldu.

Noemi ile birinci başta arkadaştım. Stadyumda fotoğraflandığımız gün arkadaştık. O arkadaşlarıyla birlikte spora gitmiş, padel oynamış ve akabinde maçagelmişler. Haberim yoktu. O an arkadaştık esasen. Arkadaşım olan birinin gelişinden haberim olsaydı yan yana oturuyor olurduk, niye uzak oturmayı tercih edelim ki. Alakamız bu yılın başında başladı diyebilirim. yine ediyorum; birinci aldatan asla ben olmadım.

?

“İNKAR EDİP O ADAMLARLA GÖRÜŞMEYE DEVAM ETTİ”

Aldatıldığımı öğrendiğim birinci günlerde sesimi çıkarmadım. Hala ailemi kurtarabileceğimi düşünüyordum. Bir noktada dayanamadım ve Ilary’e başka adamı sordum. İnkar etti, tanımadığını söylemiş oldu. daha sonra bildiğimi fark etti. Bana yalnızca kahve içmek için görüştüğünü söylemiş oldu. Fark ettim ki Mart 2021’de tanışmışlar. Hem o adam varmış, tıpkı vakitte diğerleri… Bildiklerimi, bulduklarımı ona söylemiş oldum. çabucak sonrasında kuaförü Alessia ile yüzleştirdim. İkisi de inkar ediyordu. Tıpkı tarihlerde o adamlarla görüşmeye devam ediyordu. Bu basına düşmeden ben ve Neomi ile ilgili haberler basına düştü.

“BABASI SAAT KOLEKSİYONUMU ALIP GİTTİ”

Boşanmamızdan daha sonra babası, eşyalarını almak için konutumuza geldi. ondan sonrasında fark ettim ki saat kıoleksiyonumun hepsini alıp götürmüş. Kutuları ve garanti evraklarıyla birlikte götürmüş. Kazara olabilecek bir şey değil. Ayrıyeten peşime özel birini takmışlar. Otomobilime, meskenime ses kayıt aygıtları yerleştirmişler. GPS ile takip ediliyorum.

Okumaya devam et...