Beşiktaş’ta Valerien Ismael’den maç sonu reaksiyon: ‘Bu kabul edilemez’

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Süper Lig’in 5. haftasında Ankaragücü’nü deplasmanda 3-2 mağlup eden Beşiktaş’ta teknik yönetici Valerien Ismael, maç sonunda yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Valerien Ismael’in açıklamaları;

Maçın geneli, tam bir savaş ortasında geçti. Golü attık, geri dönüşler oldu. Büyük grup olmak, bu biçimde güç maçları galip bitirmek fazlaca hayli değerli. Josef niye kırmızı kart gördü anlamadım, kendi oyuncumuzu müdafaaya çalışıyordu.

KABUL EDİLEMEZ

Duyguların ağır olduğu anlar yaşandı. Duygusal olmak öteki bir şey ancak taraftarın futbolcuya saldırması kabul edilebilir bir şey değil. Josef’in gördüğü kırmızı kartı da bu manada kabul edilemez görüyorum

İKİNCİ MAÇI KONUTUMUZDA OYNAYACAĞIZ

Bazı anlarda daha akıllı oynamamız gerekiyor. His yoğunluğunun yüksek olduğu bir maç oynadık. Sorun değil, ikinci maçı konutumuzda oynayacağız ve taraftarımız orada da bizimle birlikte olacak.

SAYGI DIŞI

Taraftarın sahayı girmesini de ben eleştiriyorum. Hürmet çerçevesinde olan bir husus değil. Başka mevzuyu kendi içimizde konuşur hallederiz, ki yaptık da. Temel husustan uzaklaşmamak lazım. Alana bir taraftarın girip, oyunculara saldırması kabul edilebilir değil.

Okumaya devam et...