Adana Demirspor’da amaç Galatasaray’dan 3 puan alıp, başkan olarak yola devam etmek

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan grubun Norveçli forveti Fredrik Gulbrandsen, alınan sonuçlardan mutlu olduğunu söylemiş oldu.

Galatasaray maçına epey sıkı hazırlandıklarını anlatan Gulbrandsen, “2 hafta çabada bulundum, 2 haftada galip geldik. Artık ulusal kadro ortası oldu. Bu süreçte de hazırlık yapma fırsatımız, taktik teknik çalışma fırsatımız oldu. Yeteri kadar hazırlandığımıza ve uygun çalıştığımıza inanıyorum, umarım cumartesi günü oynayacağımız Galatasaray maçına hazır bir biçimde gideceğiz” dedi.

Gulbrandsen: “Avantajlı olduğumuzu düşünüyorum”

Galatasaray’a karşı daha öncede oynadığını, kuvvetli bir rakiple gayret edeceklerini vurgulayan Gulbrandsen, çabucak sonrasında şunları söylemiş oldu:

“Galatasaray’a karşı oynayacak olmamız nitekim epey kıymetli. Çok kuvvetli bir ekibe karşı uğraş edeceğiz. Galatasaray’a karşı oynamak her vakit her kadro için sıkıntı ama biz burada alanımızda oynayacağız. Konutumuzun avantajını kullanacağız ve duyduğumuza bakılırsa statta dolu olacak. Kendi taraftarımızın da takviyesiyle burada avantajlı olan tarafta olduğumuzu düşünüyorum. Umarım galip ayrılacağız. Bütün mesleğim boyunca forvet olarak oynadığımı söyleyebilirim. Birinci sefer kanat olarak Okan Buruk periyodunda oynamıştım. Bana soracak olursanız ben natürel ki forvet bölgesinde rahat olduğumu söylerim. Ancak ben alana çıktığım vakit grup için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hocamız da beni kanatta oynatmayı uygun görürse kanatta oynayıp alanda elimden gelenin en güzelini yapacağım.”

Jonas Svensson: “Evimizde kuvvetliyüz”

Norveçli defans oyuncusu Jonas Svensson ise Galatasaray maçına ulusal grup içinde uygun hazırlandıklarını belirtti.

Svensson, “İyi çalıştık. İki gün dinlenme fırsatımız da oldu. Zira bundan daha sonra Dünya Kupası’na kadar epey önemli ekiplere karşı epeyce kıymetli maçlar oynayacağız. Bu haftada cumartesi günü Galatasaray’a karşı birincisini gerçekleştireceğiz. Galatasaray fazlaca büyük bir kulüp, oynaması fazlaca sıkıntı bir kulüp ancak biz konutumuzda kuvvetli olduğumuzu biliyoruz. Umarım bu birinci maçtan galibiyetle ayrılacağız” dedi.

Okumaya devam et...