Türk Hava Yolları, sponsor olduğu federasyonlarla âlâ niyet kontratı imzaladı

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Çırağan Sarayı’ndaki lansmana; Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi, Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, Türkiye Golf Federasyonu Lideri Yıldırım Demirören, Türkiye Voleybol Federasyonu İdare Konseyi Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Türkiye Binicilik Federasyonu Lideri Hasan Engin Tuncer, Türkiye Bisiklet Federasyonu Lider Vekili Fikret Hayali, Türkiye Okçuluk Federasyonu Lideri Abdullah Topaloğlu, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Lideri Muaz Ergezen, Türkiye Özel Atletler Spor Federasyonu Lideri Birol Aydın ve Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç katıldı.

EKŞİ: TÜRK SPORUNU DESTEKLEMEYE DE DEVAM EDECEĞİZ

Sporun insanları, ülkeleri birleştirdiğini söyleyen Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi yaptığı açıklamada, “THY olarak Türk külçeşidini dünyaya taşıyoruz. Federasyonlarımız da yarışlarda Türk gençliğini, çevikliğini, etik kıymetlerini elde ettikleri başarılarıyla dünyaya taşıyor. ötürüsıyla tıpkı amaca yanlışsız birlikte hareket ediyoruz. Bugüne kadar Türk sporunu her alanda destekledik ve desteklemeye de devam edeceğiz. Biz büyüdükçe Türk sporunun da büyüyeceğine inanıyoruz. ötürüsıyla bu beraberlikten hem kurumlarımız olarak birebir vakitte ülkemiz olarak sinerji yaratacağız. Dünyada her noktada bayrağımızı dalgalandırırken inşallah her noktaya da şampiyon atletlerimizi götüreceğimizi ve onları da Türkiye’ye marş söyleyerek geri getireceğimize inanıyorum” dedi.

TÜRKOĞLU: THY İLE İŞ BİRLİĞİNİN DEVAM ETMESİNDEN MEMNUNLUK DUYUYORUM

Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, “THY ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 15 yılı aşkın epeyce hoş bir beraberliği var. Bu süreçte bize verdikleri takviyeden dolayı Ahmet Bolat’a, Bilal Ekşi’ye ve bütün THY grubuna teşekkürlerimi sunuyorum. Türk basketbolunu hayli hoş zaferlere taşıyan THY ile bu iş birliğimizin devam edeceğinden dolayı memnunluk duyuyorum” diye konuştu.

BÜYÜKEKŞİ: SPONSORLUKLAR ÇOK DAHA BÜYÜK KIYMET KAZANDI

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi de “THY’nin geçmiş senelerdan beri Türk sporuna vermiş olduğu dayanak son derece kıymetlidir. Ben de verdikleri dayanaktan dolayı Ahmet Bolat nezdinden tüm THY çalışanlarına farklı ayrı epeyce teşekkür ediyorum. Bilhassa pandemi sebebiyle dünyada oluşan ekonomik meselelerle sponsorluklar fazlaca daha büyük ehemmiyet kazandı. O yüzden THY’nin Türk sporuna ve futboluna verdiği bu dayanak hepimiz için son derece değerlidir. Türk futbolunu hak ettiği yere getirebilmek için THY bu vakitte bize fazlaca büyük bir dayanak sağlayacaktır” tabirlerini kullandı.

DEMİRÖREN: THY’NİN TAKVİYESİ TÜRK SPORUNUN KALKINMASI İÇİN ÇOK DEĞERLİ BİR ADIMDIR

Türkiye Golf Federasyonu Lideri Yıldırım Demirören ise “Bugün burada Türkiye’nin en kıymetli dünya markası THY ile yapacağımız sponsorluk muahedesi için epeyce memnunuz. THY’nin Türk sporuna verdiği dayanak Türk sporunun kalkınması için hayli kıymetli bir adımdır. Bu dayanağın artarak da devam etmesini temenni ediyoruz zira Türkiye’de sponsor bulmak gerçekten çok güç. THY’nin dayanağı bizler için epey önemli” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu İdare Şurası Üyesi Kazım Şahin Gürkan, “THY’ye Türk voleyboluna verdiği takviyeden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Lideri Muaz Ergezen ise “Sponsorluğu THY ile yapıyor olmamıza hepimize başka bir özgüven ve motivasyon katmaktadır. 4,5 milyon vatandaşımızın daha fazla spora iştiraki için çabalıyoruz. İmkan verildikçe ne üzere muvaffakiyetler ortaya koyduğumuza hepimiz şahidiz. beraberliğimizin fazlaca daha uzun yıllar sürmesini ümit ediyorum” dedi.

Türkiye Özel Sportmenler Spor Federasyonu Lideri Birol Aydın, “Dünya markası olan THY’nin engelli çocuklara sahip çıkmasının memnunluğunu, gururunu yaşıyoruz. Bugün daha kuvvetliyüz, bütün özel atletler ailesi ismine THY’nin bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

Türkiye Okçuluk Federasyonu Lideri Abdullah Topaloğlu ise “THY üzere bir dünya markasıyla anılmak bizim için gurur vericidir. THY’ye bizlere verdiği dayanaktan dolayı epeyce teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç da, “Sürdürülebilir muvaffakiyetler için çıktığımız bu yolda bize yol arkadaşlığı yapacak olan THY’ye birinci tanıştığımız günden itibaren tahlil odaklı yaklaşımlarından dolayı Prof. Dr. Ahmet Bolat’a ve THY ailesine fazlaca teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Lider Vekili Fikret Hayali, “Çok kıymetli iş birliği yardımıyla sponsorluğundan güç aldığımız Ahmet Bolat’a, Bilal Ekşi’ye ve THY ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Türkiye Binicilik Federasyonu Lideri Hasan Engin Tuncer ise “Camiamız ismine verdikleri dayanaktan dolayı Ahmet Bolat’a ve THY ailesine hayli teşekkür ediyoruz” tabirlerini kullandı.

Okumaya devam et...