Trabzonspor’da Andreas Cornelius: “İlginç anlar yaşadık maçtan önce”

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Bir an evvel şampiyon olmak istediklerini kaydeden Andreas Cornelius, “Şampiyonluk için 1 puan kaldı biliyoruz. Çok memnunuz. Şampiyonluk için bitireceğiz. En süratli biçimde olmasını tercih ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Maçtan evvel fazlaca değişik anlar yaşadığını söyleyen Cornelius, “Benim için fazlaca sıradışı bir durum oldu. Benim ziyaretime gelen bana benzeyen taraftar kentte çılgın anlar yaşadığını anlattı. Bana epey benzediğini anlattı, rock yıldızı üzere yaşadığını anlattı. Çok farklı anlar yaşadık maçtan evvel.” formunda konuştu.

Maça stoper başlayıp sağ bekte bitirdiğini söyleyen Dorukhan Toköz, “Daha bitmedi, 4 maç daha var ve 1 puan almamız lazım. Önümüzdeki tüm maçları kazanmak istiyoruz. Bugün oynadığımız üzere öteki haftalarda da güzel oynamak istiyoruz. Ciddiyetimizi bozmadan tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Genelde hocam beni sağ bek oynattı, orta saha da oynadım. Bu maçta da stoper başladım. Çok uygundum orada da tekrar sağ beke geçtim. Orayı da bildiğim için hayli konsantre çıkmıştım esasen maçta. Kazanma hırsıyla çıkınca âlâ oynuyorsun aslına bakarsan” diye konuştu.

Djaniny Semedo ise “Maçtan evvel buraya geldiğimizde ortaya çıkacak maçın güç olduğunu biliyorduk. Rakibimizi hayli uygun biliyorduk. Kolay maç olmayacaktı. Maça çıktığımızda yalnızca başımızda 3 puan vardı, Allah’a şükürler olsun 3 puanı aldık” dedi.

Okumaya devam et...