Selim Soydan’dan Fatih Terim argümanı

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun eski yöneticisi Selim Soydan, A Spora açıklamalarda bulundu. .

Fenerbahçe’de vazife yaptığı periyotta Fatih Terim’e teklif yaptıklarını söyleyen Selim Soydan, “Biz seni almaya geldik dedim, sen her şeyi tattın bu kulüpte. Art geriye 4 sene şampiyon olduktan daha sonra oldu bu. ‘Kaç para istersen yaz dedim’. ‘Teşekkür ederim ağabey ancak ben Galatasaraylıyım’ dedi. Senin burada yapacağın bir şey yok, sen rakipsin, seni burada kimse istemez. Sen bunların üstüne çıktın, bu biçimde muvaffakiyet ve ego hayli sıkıntı bir şeydir. Lakin Fatih Terim çalışarak yaptı. Doğmuş olduğun kulüpte 34 tane kupa alacaksın, haydi sayın dünyada kaç kişi var bu biçimde? Ne oldu bugüne gelince, Fatih’e hepsi düşman oldu.” diye konuştu.

“CEZA VERİN DE KURTULALIM”

elim Soydan, Terim’in Galatasaray’da misyon yaptığı bir periyotta aldığı cezanın akabinde kulüpten 3 yöneticinin federasyona savunma için gittiğini fakat “Fatih’e ceza verin de kurtulalım” dediklerini söylemiş oldu.

“FATİH TERİM BİLİYOR ANCAK SUSUYOR”

Terim’in bu isimleri bildiğini lakin sustuğunu söyleyen Soydan, “Ben bunların kim olduğunu öğrendim lakin kim olduğunu söylemem ayıp olur. Fatih Terim de bunu biliyor lakin susuyor.” diye konuştu.

Okumaya devam et...