Mauro Icardi ile Wanda Nara içinde 60 milyon Euro’luk boşanma

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Evler, otomobiller, şirketler. Galatasaray’ın yeni transferi Mauro İcardi’yi şimdilerde boşanmaya hazırlandığı eşi Wanda Nara ile dev bir mal paylaşım davası bekliyor… hem de menajeri olan Wanda Nara, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından, İcardi ile olan evliliklerini sonlandırdıklarını açıklamıştı. Bu şok ayrılık başta ikilinin ülkesi Arjantin olmak üzere forma giydiği İtalya ve Fransa medyasında geniş yer buldu. elbette ikilinin ayrılıkları kadar bölüşecekleri servet de şimdiden konuşulmaya başladı. Paylaşılacak servetin 60 milyon Euro olduğu konuşulurken ikilinin çabucak hemen muahede yoluna gidememesi de sancılı bir periyodu birlikteinde getirecek.

Şirketler Wanda Nara’nın üstüne

Wanda Nara, hesaplarıyla bir arada iki şirketin yüzde 100 sahibi gözüküyor. Bu şirketler World Marketing Football ve Mauro İcardi’nin MI9 markasını da yöneten Wan Collection. Nara ayrıyeten birkaç ay evvel Arjantin’de WAnda Cosmetics şirketini açtı. İkilinin varlıkları şirketlerle hudutlu değil… İcardi ve Nara’nın Milano’da iki dairesi var. Biri San Siro Stadı’nın yakınında, başkası de Porta Nuova’da. bir daha Galliate’de bir çiftlik konutu olan ikilinin Como Gölü’nde de bir meskenleri bulunuyor. Paris’te lüks bir meskenleri olan İcardi-Nara çiftinin, ülkeleri Arjantin’de de ayrıyeten iki meskenleri var.

‘Ruh sıhhatimi korumak için ayrıldım’

Mauro İcardi ve Wanda Nara, meskenlerin haricinde toplam pahaları 1 milyon Euro’yu geçen lüks 5 otomobile sahip. Bu ortada ayrılıkla ilgili sorulara toplumsal medyadan cevap veren Nara, “Bu içimi acıtıyor fakat ruh sıhhatim için bunu yapmak zorundaydım. Bencil olmak zorundaydım ve kendimi seçtim. Beni de düşünün” dedi. Nara’nın yakın dostu ve avukatı Ana Rosenfeld de Arjantin basınına yaptığı açıklamada,“Mauro ve Wanda’nın ayrılığı mutabakatlı olmadı. Wanda epeyce üzgün fakat karar ona ilişkin. Wanda hususla ilgili yakında geniş bir açıklama yapacak. Bu karar karşılıklı mutabakatla verilmiş değil, tek taraflı alınmış bir karar” dedi.

SEN, BENDEN BiN KAT DAHA ZEHiRLiSiN

· Mauro İcardi, Wanda Nara ile WhatsApp yazışmalarını dün toplumsal medyadan paylaştı. İkilinin birbirlerine sert sözler kullandığı yazışmanın sonunda İcardi’nin, “Seni seviyorum zehirli” diye yazması, ‘bir daha barışacaklar mı’ sorusuna yol açtı. Nara, İcardi’yi geçen yıl da terk etmiş lakin ondan sonrasında geri dönmüştü. Dün ortaya çıkan İcardi-Nara yazışması şu biçimde:

· Nara: Neredesin sen?

· İcardi: Niçin?

· Nara: Karşılık verecek misin, vermeyecek misin? niye çocuklarla yatmak yerine konutun haricinde geziyorsun?

HEM EVLiSiN HEM BEKAR

· İcardi: Ben bekar biriyim. Sana açıklama yapmak zorunda değilim. Ben sen terk ettin. Buna karşın motamot devam etmemizi mi istiyorsun?

· Nara: Yalancısın. Hem evlisin hem bekar.

· İcardi: Biz birebiriz. Ne kadar zehirli birisin.

· Nara: Sen bir tilkisin!

İcardi sonrasındasında, “Sen benden bin kat daha zehirlisin Wanda” karşılığını verdi ve Nara’nın kendisini aradığı görseli paylaşıp, takipçilerine “Açayım mı, açmayayım mı” diye sordu.

Okumaya devam et...