Konyaspor alanına ne vakit dönecek? Lider Özgökçen deklare etti…

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Türkiye Futbol Federasyonu ve Galatasaray Adası’nda yaşanan olayların tekrar yaşanmaması temennisinde bulunan Özgökçen, “Futbol büyük bir sanayi. Büyük kitleleri peşinden sürükleyen bir spor. ötürüsıyla hepimizin birlik ve birliktelik ortasında olması gerekiyor. Bugün burada düzenlenen toplantının emeli da bu. bir arada ve birliktelik ortasında hareket etme olgusunu ortaya çıkardık. İnşallah bu tıp olayların olmaması en büyük dileğimiz” tabirlerini kullandı.

BELİRLİ BİR MÜDDET TÜRBÜLANS YAŞADIK

Avrupa kupalarında uğraş ettikleri için dönem başında ufak kasvetler yaşadıklarını lakin kadronun toparlandığını lisana getiren Fatih Özgökçen, “Belirli bir süre türbülans yaşadık, Avrupa kupalarından dolayı. Futbolda galibiyet de var, yenilgi de var. Fakat ligin birinci 5 haftası itibariyle âlâ bir yerde olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah bu biçimde devam etmek için çaba edeceğiz” diye konuştu.

DIOUF DESTEĞİYLE TRANSFERİ KAPATTIK

Kadrolarına son olarak deneyimli golcü Mame Diouf’u kattıklarını hatırlatan Özgökçen, “Ben daha evvel forvet desteğiyle transferi kapatacağımızı söylemiştim. Mame Diouf’u takımımıza dahil ettik. Büyük ihtimalle bundan daha sonra bir destek daha yapmayız” diye konuştu.

ÜMRANİYESPOR MAÇIYLA KONUTUMUZA KAVUŞACAĞIZ

Konyaspor Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndaki yer çalışmaları hakkında da bilgiler veren Özgökçen, kelamlarını şu biçimde noktaladı:

“Biz taban bozulmasının ardından çalışmalara çabucak başladık. Kestirim ediyorum, Hatayspor maçını da dışarda oynayacağız. Ümraniyespor müsabakasıyla bir arada konutumuza kavuşacağız.”

ARŞİV – Mame Diouf’un Stoke City günleri…

Okumaya devam et...