Gençlerbirliği’nde Niyazi Akdaş bir daha lider oldu

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Karayolları Genel Müdürlüğü Halil Rıfat Paşa Konferans Salonu’nda bugün yapılan genel şurada eski kulüp lideri Niyazi Akdaş, tek aday olarak seçime katıldı.

Başkanlık Divanı’nın seçimi, idare konseyi faaliyet raporunun okunması, dernek gelir masraf hesaplarının okunması ve kontrol konseyinin ibrasının akabinde oylamaya geçildi.

Genel şuraya 290 delege katılırken, 6 sandıkta kullanılan 252 geçerli oyun 234’ünü alan Niyazi Akdaş, Gençlerbirliği’nin yeni lideri oldu.

Seçimde 2 boş, 16 da geçersiz oy kullanıldı.

GENÇLERBİRLİĞİ’NİN ALİ MENFAATLERİNİ KORUYACAĞIMIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ

Oy sayımı daha sonrası konuşma gerçekleştiren Akdaş, şirketleşme vurgusu yaparak, “Çoğunluk olmadığı için borçlanma yetkisi alamadık. Genel heyetleri biraz daha kalabalıklaştırmamız, sayıyı artırmamız lazım. İnşallah önümüzdeki genel konseye hem tüzük tadilatın birebir vakitte şirketleşmeyi getirdiğimizde o kalabalığı buluruz. Beni seçtiğiniz, arkadaşlarımı seçtiğiniz için sizlere hayli teşekkür ediyorum. Gençlerbirliği’nin ali menfaatlerini koruyacağımızdan emin olabilirsiniz. Gençlerbirliği milletin ikinci grubu lakin benim ve arkadaşlarımın birinci ekibi. Biz Gençlerbirliği taraftarıyız ve o denli de kalacağız. İnşallah düzgün hizmetler vermeye imkan buluruz” dedi.

Niyazi Akdaş’ın idaresi şu isimlerden oluştu:

“Kubilay Güvenç, Mehmet Soylu, Sinan Aydın, Osman Sungur, Emine Toprak, Ahmet Gültekin Bakkaloğlu, Murat Karahan, Sezgin Özkan, Cem Karakaşoğlu, Emre Gökdemir, Murat Güneş, İsmet Beltan, Şansser Kadooğlu, Şener Köseoğlu, Özgür Durşen, Fatih Cürebal, Mehmet Pelesen, Eraslan Er.”

Okumaya devam et...