Beşiktaşlı futbolculardan Kasımpaşa yenilgisi yorumu: “İlk yarı uyuduk maalesef”

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Kalan maçları kazanarak Avrupa gayesini gerçekleştirmek istediklerini kaydeden Valentin Rosier, “Bizim için uygun bir maç olmadı. Birinci yarı istediklerimizi yapamadık. 2. yarıda zorlamaya çalıştık lakin yeteri kadar üretken olamadık. Durumlar var, VAR niçiniyle iptal edilen durumlar var. Orada da bizim tarafımıza düşmedi oyun. Genel olarak berbat bir geceydi. 4 maç var ve sonuna kadar Avrupa gayesini zorlamaya çalışacağız. Bir an evvelce bu maçı unutmamız gerekiyor. Yarından itibaren pazar günkü maç için hazırlanacağız ve o maçı kazanmaya çalışacağız.” diye konuştu.

Kasımpaşa’nın kendilerinden daha âlâ olduğunu ve galibiyeti hak ettiklerini belirten Josef de Souza, “Söylemek zorundayız ki, Kasımpaşa bilhassa birinci yarı bizden epey daha düzgündü. 2-0 önde kapattı birinci yarıyı. Biz birinci yarı uyuduk maalesef, üzülüyorum bunu söylerken. Buraya gelip, kadrosu tebrik etmek isterdim lakin üzücü bir konuşma yapmak zorundayım. Taraftarımızdan özür diliyorum. Çok üzüldüğümüz, makus bir yenilgi aldık. Bizden daha güzeldi Kasımpaşa. Devam edeceğiz, devam etmek zorundayız. Orta alanda kendimi yalnız hissetmedim, Pjanic bana gereğince yardım etti. Ancak bu sisteme adapte olmak zorundayız. Genelde bu sistemde top orta alanda olmuyor. Stoperlerimiz genelde topla çıkıyorlar. Bu yüzden bizim dönen topları almamız gerekiyor.” dedi.

Okumaya devam et...