Adana Demirspor’un yeni transferi Gökhan Töre: Çok heyecanlıyım

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Adana Demirspor, bu hafta konutunda geçen dönemin şampiyonu Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ederken, kulübün yeni transferleri Gökhan Töre ve Fransız oyuncusu Benjamin Stambouli idman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Adana Demirspor’da olmaktan dolayı epeyce keyifli olduğu söyleyen Gökhan Töre, “Çok heyecanlıyım. Bir an evvel gruba alışıp adapte olup alanda hem gruba tıpkı vakitte kadro arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum” dedi.

“Bu topluluğun bir kesimi olmak istiyorum”

Bir an evvel alanda olup katkı vermek istediğini aktaran Gökhan Töre, “Çok büyük heyecanla geldim. Çok memnunum, epeyce gururluyum. bu biçimde büyük bir topluluğun bir modülü olmaktan epey memnunum. Bir an evvel taraftarlarda bir bütün olmak istiyorum ve tanışmak istiyorum. İnşallah en yakın vakit formumu yakalayıp alanda olmak istiyorum” diye konuştu.

“Elimden gelenin en düzgününü yapacağım”

Adana Demirspor’da epey başarılı olmak istediğini belirten Gökhan Töre, “Başkan Murat Sancak, epey bedelli bir insan. Ona epeyce teşekkür etmek istiyorum buradan. Bana güvendiği inandığı ve bana bu talihi verdiği için. Lider vekilimiz Metin Korkmaz’a da epey teşekkür ediyorum. Onları mahcup etmek istemiyorum. Elimden gelenin en güzelini Adana Demirspor topluluğuna yapacağımda benim hiç bir kuşkum yok, kimsenin de kuşkusu olmasın” kelamlarını aktardı.

“Performansımızı üst çekebilmek için elimizden geleni yapacağız”

Lige âlâ başladıklarını tabir eden Benjamin Stambouli, ”Gelişmek isteyen bir ekip için bu biçimde güçlü maçları atlatarak ve istediğiniz performansı vermeyerek bu puanları toplamak her vakit yararı oluyor. niçini de şu âlâ performans gösteremediğiniz maçlarda kendine bir ayna çekerek, kendini geliştirmen gereken noktaları bilerek bakarak bunları geliştirebilirsin. O yüzden biz kadro olarak yaptığımızın farkındayız. Daha fazlasını yapabileceğimizi biliyoruz. O yüzden bunun için her gün çalışıyoruz. Performansımızı üst çekebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

“Şu an yüzde yüz değilim”

Fiziksel ve oyun düzeyi olarak yüzde yüz olmadığını söyleyen Stambouli, “En uygun biçimde üst taşıyabilmek için, her gün sıkı bir biçimde çalışmak ve grup arkadaşlarımız ile teknik heyetimizin dayanağıyla en güzel performansı vermeye başlayacağım. Dediğim üzere şuan yüzde 100 olmasam da her gün adım adım ilerleyerek epey daha güzel hissediyorum” dedi.

“Şampiyon gruba karşı oynamak her vakit motive eder”

Pazartesi günü Trabzonspor ile oynayacakları maç hakkında konuşan Stambouli, ”Şampiyon kadroya karşı oynamak her vakit motive eder. Lakin biz elimizden gelen her şeyi yapacağız. Biz kendi düzeyimizi de kalitemizde göstereceğiz. Hem taraftarımızın önünde kadromuzun kalitesini göstereceğiz tıpkı vakitte bizde bir şeyler olduğunu da herkese ispatlamak istiyoruz. bu biçimde maçlar sizlere her vakit motive eder. Geçen senede Trabzonspor hak ederek şampiyon olan bir kadro. O yüzden hepimizi daha fazla motive ediyor” diye konuştu.

Okumaya devam et...