Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’tan Mario Balotelli sözleri! ‘Montella Batshuayi’yi istedi…’

Mustafa

Global Mod
Global Mod
Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, A Spor’da yayınlanan Yaşasın Hafta Sonu isimli programa konuk oldu. Sancak, 2.62 milyon euro karşılığında Sion’a transfer olan Mario Balotelli’nin ayrılık sürecinde yaşananları anlattı. Sancak ayrıyeten Fenerbahçe’nin yeni transferi Michy Batshuayi için Chelsea ile görüştüklerini de söylemiş oldu.

“GİT ARTIK MARIO!”

Murat Sancak’ın açıklamaları şöyle:

Gitmek isteyen bir adamı tutamazsınız. Neredeyse iki aydır gitmek istiyordu. Kampa gitmeden bile ‘Ben gelmeyeceğim’ diyordu. Bir şey yapmadı lakin en son ben de ona dedim ki ‘Git artık Mario! Kulüp bulamıyorsan da bonservisini sen yatır git’. Zira kadronun huzurunu bozmaya gerek yok. Buna müsaade edemem. İdmana çıkıyor, ‘Ben gideceğim’ diyor, başka oyuncuların da huzurunu bozuyor. Ben buna müsaade etmem.

“BİR GÜN İDMANA GEÇ GELMİŞLİĞİ YOK”

Aslında hayli özel bir insan. Evet hudutlu, agresif ancak çocuk. Çok âlâ bir bağlantımız vardı onunla. Benimle, sportif yöneticimizle, hocamızla… Bir gün idmana geç gelmişliği yok. Yunus’u(Akgün) Yunus yapan Balotelli’dir. Espanyol’dan aldığımız Vargas’ı Vargas yapan da Mario’dur. Gençlere de büyük katkısı oldu. Ben gitmesini istemezdim. Kalmak isteseydi 3 yıl daha kalmasını isterdim. Giderken de söylemiş oldum kendisine. Tahminen Adana olduğu içindir. İstanbul olsa bir yıl daha kalabilirdi.

“MONTELLA BATSHUAYI’Yİ İSTEDİ, 6 MİLYON EURO TALEP ETTİLER”

Montella dönemin bitiminde Batshuayi’yi istedi. Görüştük, bizden 6 milyon euro istediler. Bence Fenerbahçe uygun bir transfer başarısı gösterdi. 3 milyon euroya almışsa tebrik etmek lazım. Muhteşem Lig’de güzel transferler yapıldı. Sanırım Galatasaray da Icardi’yi almış, bugün açıklayacaklar herbiçimde.

Okumaya devam et...