“2022’de 500 milyon euro yatırım yapıldı”

Leila

Global Mod
Global Mod
“Bizim için araştırma, sürekli bir sorumluluktur. Ayrıca 2022’de Avrupa Komisyonu bizi tüm imalat sektörleri arasında tanıdı, örneğin İtalya’da Araştırma ve Geliştirmeye en çok yatırım yapan özel şirket: yarım milyar avro, ciromuzun %20’sinden fazlasına eşit”. Gibi Chiesi İtalya’nın CEO’su ve genel müdürü Raffaello Innocenti, “Astım sorunu çözüldü mü?” başlıklı basın toplantısının aralarında yer aldı. Milano’da düzenlendi ve Chiesi Italia tarafından tanıtıldı. “Chisi grubu tarafından yapılan araştırma – Innocenti’yi açıklıyor – milyonlarca hayatı ve solunum sıkıntısı çeken prematüre bebekleri kurtaran bir ilacı kullanıma sundu ve bugün, hastalığın tedavisi için üçlü bir dernek sunuyoruz.şiddetli astımuyumu ve sonuç olarak ciddi bir patolojinin kontrolünü iyileştirecek etkili ve güvenli bir ilaç”.

Chiesi Italia, bu etkinliği tanıtmanın yanı sıra yeni projede de yer alıyor “Nefes Yolu”, Veneto Bölgesi ile işbirliği sayesinde doğdu: Innocenti’nin altını çizdiği gibi, Belluno Dolomites’te bulunan 4 km’lik doğal eğitim yolu: “Bu yol, hakkında bilgilere erişebileceğiniz QR kodlu işaretlerle noktalanmıştır. doğru yaşam tarzlarımodaliteleri üzerine önleme ve ayrıca solunum patolojileri ile ilgili konularda; bu nedenle bir eğitim yolu olarak tanımlanır”.

“Son derece kapsayıcı bir proje – Innocenti’ye dikkat çekiyor – çünkü yolumuzun ilk kısmı görme engelliler gibi engelliler için de mevcut ve aynı zamanda yerin çekiciliğini artırdığı için sosyal perspektifi de ilgilendiriyor, katkıda bulunuyor. yerel topluluk, Vaia’nın yıkımından güçlü bir şekilde etkilendi”. Son olarak Innocenti, projenin çevresel yönlerini de açıklığa kavuşturmak istiyor: 10.000 ağaç dikme hibesibu yerlerin güzelliğini geri kazanmanın önemli bir yönü”, diye bitiriyor.